A A A

Miód manuka MGO 400+ wspaniały miód z Nowej Zelandii

Miód manuka, Active Manuka MGO 400+


Active Manuka - silny miód antybakteryjny Aktywny nowozelandzki miód z krzewu Manuka o WYSOKIEJ ilości methylogloxalu w małym słoiczku MGO 400+ jest to najczęściej wybierany miodów manuka MGO przez klientów sklepu w Polsce i na Świecie. Charakteryzuje się wysoką zawartością methylglyoxalu na poziomie 400mg/kg

Methylglyoxal jest odpowiedzialny za procesy antybakteryjne występujące tylko w niektórych miodach z Manuka. Pojawia się na ogół we wszystkich miodach jednak natężenie jego występowania na ogół waha się pomiędzy 0 a 10mg/kg. Methylglyoxal odkryty w Miodach Manuka występuje w natężeniu od 100mg/kg do 1000mg/kg!

Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 100+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 100 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu.

Każdy miód MGO Manuka Honey został przetestowany oraz uzyskał certyfikat potwierdzający zawartość minimalnej ilości dietetycznego metylogloxalu, naturalnego składnika obecnego w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach z Manuka produkowanych na bazie dzikiej rośliny Manuka w Nowej Zelandii. Metyloglyoxal został zidentyfikowany na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech jako składnik, który nadaje Miodom Manuka niepowtarzalną wartość.

Gama produktów MGO Manuka Honey firmy Manuka Heath obejmuje miody o różnym natężeniu i zawartości właściwości leczniczych co daje konsumentom szeroki wybór w celu spełnienia ich oczekiwań. Im wyższa zawartość metyloglyoxalu tym silniejsze działanie antybakteryjne. Nie wszystkie miody Manuka są takie same i klienci powinni być świadomi zawartości dietetycznego metyloglyoxalu tak, aby właściwości antybakteryjne danego produktu odpowiadało ich potrzebom.

Miód Active Manuka MGO 400+ jest jednym z najsilniejszych miodów manuka na rynku.Miód manuka MGO 400+ stosowany bywa najczęściej we: wrzodach żoładka (helicobacter), infekcjach gardła i nosa, zakażeniach gronkowcem, zespole jelita nadwrażliwego, bólach gardła i żołądka. Jest dostępny w słokach o trzech pojemnościach: 250 gr, 500 gr i 1 kg

Gdzie można kupić oryginalny miód manuka?